Smartwatch do 100 zł – jaki wybrać?

Smartwatch do 100 zł – jaki wybrać?

Artykuł miesiąca

Smartwatch do 100 zł Co możemy znaleźć w tej cenie i co oczekiwać od tego typu sprzętu?  Oferta urządzeń do 100 zł nie jest tutaj wcale mała. W tej cenie pojawiają się często sprzęty dla dzieci lub osób początkujących jeśli chodzi o tematykę smartwatche. By wybrać dobre urządzenie w tej cenie należy skupić się na kilku kluczowych kwestiach:

 

Obsługa kart sim – czyli możliwość umieszczenia karty sim w zegarku, dzięki temu nasz sprzęt może posiadać funkcje komunikatora. Mając kartę sim za pomocą smartwatcha można odbierać, wykonywać połączenia.

 

GPS i zdalna lokalizacja –   podstawą zakupu zegarka dla dziecka jest to aby posiadał on opcje lokalizacji, ponieważ możemy wtedy kontrolować gdzie ono jest i zainterweniować w odpowiednim momencie gdy coś się dzieje. 

Tani Smartwatch kup teraz

 

Jakość zegarka – kupując smartwatch np. od appla gwarancja jego jakości i prawidłowego działania jest większa niż w przypadku zakupu sprzętu za 100 zł W przypadku zegarka za 100 zł z estetyką bywa różnie, ale nie jest to tak ważne w przypadku zakupu takiego sprzętu dla dziecka czy osoby, która dopiero zaczyna otaczać się w tematyce smartwatchów.

 

Media-Tech MT855

 

TFT

 

Smartwatch posiada wyświetlacz TFT, który wyświetla obraz o wysokiej rozdzielczości, który posiada dobrej ostrości kolory. Jest to możliwe dzięki temu że w zegarku zastosowane są cztery tranzystory. Jeden z nich odpowiada za jasność, a reszta za kolory. Zaletą takiego wyświetlacza jest szybki czas reakcji.

 

Komtatobliność z systemami 

 

90% tanich zegarków jest kompatybilna z androidem. Co innego jest w przypadku apple gdzie ich polityka sprawia, że czasem niestety w ich sklepie nie znajdziemy aplikacji do tańszego sprzętu przez co taki zegarek robi się bezużyteczny.

 

Pasek w smartwatchu wykonany jest z tworzywa sztucznego czyli może być on wykonany z różnego rodzaju plastiku co powodu że jest odporny na różne warunki panujące w naszym środowisku. 

 

Smartwatch Xiaomi Haylou LS02

 

TFT

 

Jak większość zegarków do 100zł to zarówno ten też posiada wyświetlacz TFT dzięki, któremu mamy obraz o wysokiej rozdzielczości, który posiada dużą ilość parw oraz szybką reakcję na dotyk. 

Kompatybilność z systemami 

 

Jest to jeden z niewielu zegarków, który jest kompatybilny zarówno z iosem jak i androidem co jest w tym temacie zaletą i na pewno podniesie dzięki temu sprzedasz firmie. 

 

Funkcje, które posiada smartwatch 

 

krokomierz – odpowiada on za liczenie kroków, które wykonaliśmy w przeciągu danego dnia oraz przelicza je nam na kilometry.

monitor snu – za jego pomocą wiemy ile godzin spaliśmy, czy jesteśmy już wypoczęci oraz jaka jest nasza średnia godzin snu w tygodniu. 

pomiar tętna 

liczba kalorii – smartwatch ten pokazuje nam ile spaliliśmy kalorii podczas spoczynku oraz wykonywania danego ćwiczenia, treningu np. bieganie, wycieczki piesze. 

dystansomierz – pokazuje liczbę kilometrów przebytych podczas całego dnia.  

bluetooth 

 

Smartwatch Xiaomi Amazfit Bip – IP67 Xiaomi Amazfit Gts Pulsometr

 

Modny, lekki zegarek dla tych, którzy preferują elegancje oraz nowoczesne wzornictwo. Sprzęt dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych oraz jest on zarówno idealny dla mężczyzn jak i kobiet. Nadaje się do każdego rodzaju ubrań od sportowych do galowych. 

 

Cechy zegarka 

 

Monitorowanie pracy serca – niezależnie czy ćwiczymy czy odpoczywamy zegarek monitoruje pracę naszego serca 

 

Synchronizacja ze smartphonem 

 

Wyświetlacz – smartwatch posiada 1,5 calowy ekran z lekko zakrzywionym przezroczystym szkłem 2,5D

 

Wododporność IPX7 – zegarek jest wodoodporny jednak należy unikać kontaktu z gorącą wodą i środkami, które mogą wywołać korozję. 

 

Monitorowanie snu – sprzęt ten monitoruje sen wie ile godzin spaliśmy, czy możemy wstać bo jesteśmy wypoczęci oraz pokazuje nam średnią ilość godzin snu z danego tygodnia.  

 

Wiele trybów sportowych: wędrówki piesze, bieganie, jazda na rowerze, koszykówka, piłka nożna, babington itp. Zegarek ten nie zależnie od sportu jaki wykonujemy gdy mamy włączony dany rodzaj treningu śledzi on nasze postępy, które potem możemy synchronizować razem z nasz aplikacją na telefon.

4 thoughts on “Smartwatch do 100 zł – jaki wybrać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *