Pożyczka na zakup smartwatch

Pożyczka na zakup smartwatch

Artykuł miesiąca Prasóweczki

Nowoczesne technologie towarzyszą nam każdego dnia. Smartfony, słuchawki bezprzewodowe, inteligentne zegarki. Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się te ostatnie, które są również dobrym pomysłem na prezent. Czym jest inteligentny zegarek? Ile kosztuje? Czy warto go kupić? Skąd wziąć finanse na zakup inteligentnego zegarka?

 

Czym jest inteligentny zegarek?

Inteligentny zegarek lub inaczej smartwatch to, jak sama nazwa wskazuje zegarek z dużą ilością „inteligentnych” funkcji. Obecnie smartwatchem możemy nawet płacić! Sam zegarek oprócz tradycyjnego pokazywania godziny, na różnych interaktywnych tarczach, pozwala mierzyć ciśnienie krwi, liczyć kroki i spalone kalorie. Oprócz tego wyświetla powiadomienia, które pojawiają się na telefonie. W bardziej zaawansowanych modelach zegarków możemy odpowiadać na wiadomości lub nawet prowadzić rozmowy.

Aby wszystkie funkcje smartwatcha były aktywne, musimy połączyć go z naszym telefonem poprzez technologię Bluetooth. Wtedy, nasz smartfon spokojnie spoczywa w kieszeni, a my odczytujemy wszystko na ekranie naszego inteligentnego zegarka.

Ile kosztuje taki smartwatch oraz z jakim telefonem można go połączyć?

Na rynku w ostatnim czasie oprócz flagowych inteligentnych zegarków od czołowych producentów smartfonów, takich jak Apple czy Samsung, pojawiają się zegarki dużo tańsze, ale również nieposiadające aż tylu funkcji, np.: brak możliwości płacenia.

Inteligentny zegarek możemy połączyć z telefonami pracującymi na systemie Android (Samsung, Motorola, Nokia, Xiaomi itd.) lub iOS. Wyjątkiem jest tutaj Apple Watch, który pomimo możliwości połączenia z telefonem obsługiwanym przez system Android, nie będzie miał dostępnych wszystkich najciekawszych funkcji. Dlatego, jeśli chodzi o zegarki znanych smartfonowych marek najlepiej łączyć ze sobą (zegarek Samsunga z telefonem Samsunga, zegarek Apple, z iPhone itd., itp.). Dzięki temu będziemy mieli pewność, że wykorzystamy wszystkie możliwości naszego inteligentnego zegarka.

Najważniejszym aspektem w przypadku zakupu smartwatcha będzie jego cena. Nie ma co ukrywać, że te najlepsze smart zegarki, nie należą również do najtańszych. Apple Watch, czyli flagowy zegarek od amerykańskiego giganta to wydatek paru tysięcy złotych w zależności od wybranej wersji. Dokładnie tak samo wygląda sytuacja w przypadku Galaxy Watch, czyli inteligentnego zegarka od Samsunga. Istnieje możliwość zakupu trochę tańszych wersji tych urządzeń, np.: Apple Watch SE, jednak w dalszym ciągu będzie to dość spory wydatek. Alternatywą są inteligentne zegarki dostępne w marketach, tzw.: marek no-name, które dadzą odczuć, czym jest inteligentny zegarek, jednak sposób ich działanie pozostawi sporo do życzenia.

Smartwatch? Super, ale skąd wziąć na to pieniądze? Kredytomarket.pl

Czasami, aby kupić najbliższej osobie prezent, np.: w postaci inteligentnego zegarka, musimy podratować nasz budżet, ponieważ w danym momencie nie dysponujemy odpowiednimi środkami finansowymi, a akurat jest kusząca promocja w jednym ze sklepów z elektroniką. W takim przypadku warto zastanowić się, nad szybką pożyczką. Warto skorzystać z brokera usług finansowych, na którego stronie znajdziemy wszystkie niezbędne wyliczana, a załatwienie formalności potrwa parę minut.

Kredytomarket.pl jest sprawdzonym brokerem, którego strona internetowa jest niezwykle intuicyjna, aby osoba niekorzystająca wcześniej z takich usług, mogła się połapać. Co ważne strona kredytomarket.pl, porównuje nie tylko oferty banków, ale również innych firm świadczących usługi finansowe, jak np.: Vivus. Każda zawarta umowa przez stronę brokera jest w 100% bezpieczna, dzięki czemu mamy pewność, że nie padniemy ofiarą oszustwa. O tym, jak działa kredytomarket.pl, przekonało się tysiące zadowolonych osób. Jeśli nie jesteśmy bardzo „internetowi” broker daje nam możliwość załatwienia sprawy w bardziej tradycyjny sposób. Na terenie całego kraju kredytomarket.pl dysponuje Agentami Terenowi, którzy skontaktują się z nami, jeśli tylko zgłosimy taką potrzebę, i będziemy mieli możliwość załatwienia wszystkiego w bardziej tradycyjnej formie. Oprócz pożyczek długoterminowych broker umożliwia wzięcie tzw. chwilówki, która może być idealnym rozwiązaniem, jeśli dość szybko potrzebujemy zastrzyku niewielkiej kwoty.

Nowe technologie pojawiają się cały czas. Ich celem jest sprawienie, że nasze życie będzie przyjemniejsze i będziemy mogli więcej czasu poświęcić na inne rzeczy. Niestety nowe technologie w nowych sprzętach potrafią kosztować. Na szczęście, nie musimy odkładać miesiącami na to, aby zakupić smartwatch na prezent dla bliskiej nam osoby. Szybka pożyczka na kredytomarket.pl uratuje nasz budżet, a my będziemy cieszyć się z nowego zakupu oraz uśmiechu na twarzy obdarowanej osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *