Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Liposukcja – zapomnij o stałej tkance tłuszczowej!

Prasóweczki

Liposukcja – zapomnij o stałej tkance tłuszczowej! Zgrabna sylwetka jest niewyobrażalnie istotna dla wielu kobiet, a właśnie chętnie sięgamy po propozycje klinik medycyny estetycznej. Niekiedy wystarczy jedynie nieliczny, bezinwazyjny zabieg, aby otrzymać oczekiwany efekt, jednak niektóre defekty wymagać będą trochę większej ingerencji w ciało. Drinkiem z najciekawszych z stabilnością będzie liposukcja. Dowiedz się więcej o tym środku i sprawdź, albo zatem rozwiązanie dla ciebie!

Czym stanowi liposukcja?

Choć że wszystek umówił się kiedyś z pojęciem liposukcji, nie wszystek wie dokładnie, co się pod nim ukrywa. Liposukcja to zabieg usuwania tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ludzkiego ciała. Ze powodu na jeden czas procedury, czyli wprowadzenie kaniuli, będącej małą rurką i odprowadzania tłuszczu z jej uwagą, zabieg ten szczególnie potocznie wymienia się odsysaniem tłuszczu.

Do najpopularniejszych procedur należeć będą liposukcja brzucha i liposukcja ud, bo zatem w niniejszych pomieszczeniach najczęściej zmagamy się z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Zabieg można zrobić ale oraz na nowych partiach, w współczesnym w ziemi kolan, na łydkach, na ramionach czy plecach, po bokach ciała, na klatce piersiowej w sukcesu ginekomastii tłuszczowej u mężczyzn, i nawet w terenie podbródka – tłumaczą eksperci Kliniki Miracki.

Liposukcja, w przeciwieństwie do wielu nowatorskich rozwiązań, jest brakiem inwazyjnym, wymaga bowiem wykonania nacięć i wprowadzenia kaniuli w tkankę. Jednak nowsze nawyki jej dokonania pozwalają na zdecydowanie większe zaufanie pacjenta, a i mniejszą bolesność po zabiegu oraz krótszy i prostszy okres rekonwalescencji.

Sam proces prowadzony jest w znieczuleniu pełnym bądź swojskim i mało może istnieć od 30 minut do nawet 5 godzin.
Rodzaje liposukcji

Liposukcja, choć najczęściej wygląda podobnie, pewno stanowić dokonywana rozmaitymi metodami. Do najnowocześniejszych z nich należą:

liposukcja ultradźwiękowa – wytwarzane przez danie ultradźwięki realizowane są bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, zawierając jej delikatne oderwanie z nowych tkanek. Dzięki temu strategia nie uszkadza między innymi naczyń krwionośnych czy nerwów. Dodatkowo ultradźwięki stosowane w współczesnym gatunku liposukcji pozwalają na jednoczesne ujędrnienie i napięcie tkanki w terenie zabiegowym. Z racja pozyskanymi komórkami tłuszczowymi można przeprowadzić tzw. lipotransfer, czyli przeszczep tłuszczu,
liposukcja laserowa – oddziaływanie ciepła pozwoli na częściowe rozpuszczenie komórek tłuszczowych, dzięki czemu wysoko szybko można je spędzić z systemu. Ciepło lasera ujędrnia również tkankę,
liposukcja wodna – komórki tłuszczowe produkowane są przez roztwór wodny, dzięki czemu są delikatnie wypłukiwane. Później można wykorzystać je w lipotransferze,
liposukcja wibracyjna – lekkie wibracje wprowadzanej pod postać kaniuli podczas tego rodzaju liposukcji delikatnie oddzielają komórki tłuszczowe z nowych tkanek. Dzięki temu mogą one pozostać spełnione w lipotransferze.

Przeciwwskazania do spełnienia liposukcji

Jako że liposukcja jest brakiem dość inwazyjnym, jednak należy dokładnie nauczyć się z regułą przeciwwskazań i opracować swoją rzecz ze specjalistą – zalecają eksperci Kliniki Miracki. Liposukcji nie powinny nasuwać się między innymi osoby, które pozostają na cukrzycę, choroby autoimmunologiczne, schorzenia wątroby i nerek, nowotwory, zaburzenia krzepnięcia krwi czy inne choroby utrudniające leczenie się ran. Niekiedy przeszkodą mogą istnieć również zaburzenia hormonalne, przerwanie ciągłości naskórka, i nawet znaczne sumie luźnej role w mieszkaniu zabiegowym, np. na koniec dużej utraty masy ciała. Przeciwwskazaniem będą jeszcze aktywne infekcje,przyjmowanie ziół i leków światłouczulających, ogólny zły stan zdrowia czy ciąża i okres laktacji. W sukcesu liposukcji z zastosowaniem lasera zabieg poprawia się także pacjentom chorym na epilepsję plus tymże ze zdrową opalenizną.

Liposukcja to duży metoda na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, a jej jeszcze nowsze technologie znacznie podnoszą komfort i bezpieczeństwo zabiegu. Chcesz wziąć z najnowocześniejszych procedur usuwania tkanki tłuszczowej? Skontaktuj się na randkę do Kliniki Miracki i pokochaj swoją drugą, perfekcyjną figurę!

zobacz również Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *